למה צריך סיוע בכתיבת עבודת סמינריון?

 

כסטודנטים אנחנו נדרשים להציג ידע נרחב במספר תחומים, החל מכישורי למידה וכלה בכישורי כתיבה אקדמית וניסוח.

התמונה האמיתית היא שחלק מאיתנו יהיו טובים יותר בשינון חומרים ופתירת משוואות וטובים פחות בניסוח מאמר וחלק מאיתנו יהיו בדיוק להיפך.

אנחנו יכולים להיות סטודנטים מובילים בקורסים שאנחנו לוקחים, אבל שזה מגיע לכתיבת מאמר אקדמי, ניסוח ואינטגרציה בין מחקרים חלקנו ייתקלו בקשיים.

האקדמי נכון להיום, מתייחסת אל כל הסטודנטים כמקשה אחת ומציעה פתרונות אחידים לכולם. קשה לך לכתוב עבודת סמינריון הנה קבל פגישות עם המרצה, קשה לך לקרא, להבין ולתרגם מאמרים באנגלית? קשה לך לנסח? קשה לך לבנות שאלת מחקר? אתה מתקשה עם בניית המודל של המחקר? אתה לא מבין כיצד מאתרים מאמרים או איך כותבים סקירה?

 

הנה קח קורס של כמה שעות עם סטודנט שנה שלישית, עכשיו אתה בטוח יודע מה צריך לעשות!

אז זהו, שלא!! עכשיו לא רק שאנחנו לא יודעים מה צריך לעשות ואיך ניגשים לכתיבה, אנחנו גם מרגישים לא בנוח להגיד שקשה לנו. כי הרי הסבירו לנו לא?

לא! לא הסבירו לכם כלום!

הפגישות עם המנחה או עם המרצה או עם המדריך הן כלליות, בפגישות האלה אנחנו נדבר על הנושא ועל המיקוד שלו. אף אחד לא יסביר לכם כיצד לנסח משפט, אף אחד לא באמת ילמד אתכם כיצד מתמודדים עם מאמר.

זה בסדר, זה לא באמת התפקיד של האנשים הללו, חוץ מזה עשיתם את הקורס של המוסד האקדמי, אתם צריכים לדעת את התשובות לכל השאלות הללו, לא?

 

אנחנו יודעים שאף אחד לא באמת נתן לכם את הכלים להתמודד עם כתיבה ל עבודה סמינריונית

אנחנו יודעים מה השאלות שעולות לכם בטרם הכתיבה ואתם לא מצליחים לקבל עליהן מענה.

 

אנחנו מכירים אתכם, אתם אוספים כמויות של מאמרים ועומדים חסרי אונים מול הר של מחקרים אקדמים שאין לכם מושג מאיפה מתחילים את ההתמודדות איתם.

זאת הסיבה שצריך סיוע בכתיבת הסמינריון, מדריכים מנוסים בכתיבה, אדיבים, חייכנים ובעיקר בעלי סובלנות עצומה ממתינים לכם בכדי ללוות אתכם בכתיבת הסמינריון על כוס קפה וברוגע.


ליצירת קשר ניתן ללחוץ על התמונה למטה

 

 

טואול - בניית אתרים